glamour diamond

Kreacja GLAMOUR to królowa elegancji w trzech szlachetnych odsłonach: olśniewającego blasku diamentu, złotej klasyki i marmuru w roli głównej. Uwodzi swoim czarem i ornamentami, zabierając Cię w podróż do gwiazd, pełną magicznych refleksów. Wybierając kreację GLAMOUR sprawisz, że Twoja domowa strefa relaksu wybije się niczym gwiazda na salonach. Nieszablonowe połączenia materiałów i struktur to odważna propozycja dla wyszukanych i luksusowych wnętrz. GOLD mieni się odcieniami złota, na tle pięknie żłobionej sklejki o strukturze drewna w naturalnych lub bielonych tonacjach. MARBLE szczyci się kosmicznymi formami wykonanymi z marmuru, dając nam wrażenie zamknięcia księżyca w naszej osobistej saunie. DIAMOND to najbardziej ceniony kamień szlachetny wśród saun ASENSO. Piękno kreacji DIAMOND wydobywa się poprzez oszlifowanie i podświetlenie szklanych ornamentów. DIAMOND to najlepszy przyjaciel kobiety.

glamour gold

W kreację GLAMOUR DIAMOND i GOLD wpisują się szykowne, nietuzinkowe piece, które swoim oryginalnym designem wprowadzają do sauny elegancję i czarujący urok. W saunie GLAMOUR MARBLE prestiżu i wytworności nadaje marmurowa obudowa pieca. Możesz, także wszystkie sauny z kreacji GLAMOUR wyposażyć w promienniki na podczerwień i nadać im dodatkową funkcjonalność sauny Infrared. Promienniki wykonane ze szkła kwarcowego emitują podczerwień o zakresie fali IR-A, IR-B, IR-C. Specjalna szklana tarcza filtracyjna szerzej rozprzestrzenia promieniowanie podczerwone i chroni emiter przed wilgocią.

glamour marble

Dzięki multifunkcyjnemu sterownikowi ASENSO nie tylko uzyskasz władzę nad temperaturą w saunie, ale także nadasz wyjątkową atmosferę nieszablonowym oświetleniem w kształcie kosmicznych kół, diamentowych strumieni światła lub złotych refleksów za oparciem ławek. Duże przeszklenia w saunie DIAMOND ozdobione są piaskowanymi elementami, przypominającymi strukturę diamentu, w saunie GOLD królują mieniące się złotem listwy ozdobne, które nadają szlachetności i blasku. Księżycowe oświetlenie w saunie MARBLE podkreśli wyjątkowość i doda odrobinę ekstrawagancji Twojej domowej strefie SPA.

Cena od 39 000 zł netto

2020 03 15 GLAMOUR MARBLE_6_5 FIN_2 PP
2020 03 15 GLAMOUR MARBLE_4_6 FIN_2 PP
2020 03 15 GLAMOUR MARBLE_3_6 FIN_2 PP