asenso to więcej niż sauna

Z sauny korzystamy dla zdrowia, urody i relaksu. W tym celu nie musimy już jeździć do SPA, bo coraz popularniejsze stają się domowe sauny. I nie są to już tradycyjne pomieszczenia wyłożone sosnową boazerią, ale designerskie przestrzenie, stworzone dla poszukiwaczy piękna, gdzie każdy szczegół kreuje niepowtarzalny klimat. 


Takie właśnie są sauny ASENSO, których ambasadorką została charyzmatyczna reżyserka pokazów mody i telewizyjna osobowość – Kasia Sokołowska. Gwiazda od zawsze w wywiadach podkreśla swoją miłość do dobrego designu, sztuki i architektury.

CZTERY STYLE, CZTERY KOLEKCJE

sauna domowa urban black

Kolekcja sauny urban

Połączenie zimnego, industrialnego i urbanistycznego stylu z gorącym żywiołem sauny. To właśnie ten model upodobała sobie najbardziej ambasadorka ASENSO – Kasia Sokołowska

Kolekcja sauny organic

Sielski klimat i krajobraz, któremu jest najbliżej do natury. Wpuszczamy do sauny organiczne formy i materiały, za którymi tęsknimy w biegu codzienności. Siano, zieleń liści, drewno, właśnie to mi się kojarzy z naturą odpoczynku. 

Organic to ukłon w stronę natury.

sauna domowa organic camomile
sauna domowa glamour marble

Kolekcja sauny glamour

Gra świateł, bogactwo odbić, różnorodność faktur i ukryte piękno naturalnych materiałów. Elegancka i luksusowa kolekcja zachwyca blaskiem diamentów, złotej klasyki i marmuru.

Kolekcja sauny
scandi

Scandi to przede wszystkim uniwersalność i funkcjonalność. Prostota i minimalizm wyrazu zachęca do łączenia z odmiennymi stylami, przez co szybko się nie znudzi. Taka sauna będzie świetnie wyglądać zarówno we wnętrzu loftowym, klasycznym czy eklektycznym.

sauna domowa scandi ljus