Kasia Sokołowska ambasadorką ASENSO

ASENSO TO WIĘCEJ NIŻ SAUNA

Tym zdaniem najsłynniejsza reżyserka pokazów mody, Kasia Sokołowska, intryguje w kampanii reklamowej i zachęca do dowiedzenia się czegoś więcej o marce Asenso. Coraz popularniejsze stają się domowe sauny. I nie są to już tradycyjne pomieszczenia wyłożone sosnową boazerią, ale designerskie przestrzenie, stworzone dla poszukiwaczy piękna, gdzie każdy szczegół kreuje niepowtarzalny klimat. Takie właśnie są sauny ASENSO, Ich ambasadorka, charyzmatyczna Kasia Sokołowska, od zawsze podkreśla w mediach swoją miłość do dobrego designu, sztuki i architektury. 

O Asenso usłyszałam w zeszłym roku podczas biznesowego spotkania w hotelu Lake Hill w Karkonoszach, w którym pełnię funkcję dyrektora artystycznego. Projekt ujął mnie dobrym designem, niespotykanymi rozwiązaniami. Podobało mi się, że sauny nie wyglądają typowo. Można je dostosować do prywatnego wnętrza, wtopić w architekturę domu.”- tak mówi Kasia o marce Asenso.

 Elegancki i wyszukany styl saun ASENSO skłonił właścicieli marki do wyboru na ambasadorkę tego luksusowego projektu właśnie Kasię Sokołowską, gdyż ta niezwykle dynamiczna i odnosząca sukcesy kobieta z pasją wyraziła już swoje zamiłowanie do designu na najwyższym poziomie m.in.jako dyrektor artystyczna Lake Hill Resort &Spa w Sosnówce i w The Designer Gallery w warszawskiej Galerii Mokotów. Szerokiej publiczności znana jest jako jurorka popularnego programu telewizyjnego „Top model”, w ramach którego poszukuje się kandydatów na modelki i modeli. Prowadzi również nowy program w TVN Style „Projekt na Sukces“. Prywatnie chętnie korzysta z dobrodziejstw sauny, a jej ulubiona kolekcja ASENSO to zachowana w modernistycznym stylu linia URBAN. 

 

„Saunowanie zachwyciło mnie kilkanaście lat temu, kiedy po raz pierwszy byłam w Finlandii. To była regularna przyjemność, a potem już pewna rutyna. Cieszę się, że dziś dobrą saunę mam na wyciągnięcie ręki. To wspaniały relaks i oczyszczenie.”

Tak jak każdy nowy właściciel sauny ASENSO, Kasia dostała w prezencie od marki drzewko, które posadzono na Madagaskarze. Nazwała je Helena, na cześć swojego pieska. Kasia  może obserwować na specjalnie dedykowanej stronie organizacji Treedom, jak jej kakaowiec pięknie rośnie i się rozwija.

 

 

Zdjęcia reklamowe do kampanii Asenso powstały w Warszawie i jej okolicach, w sierpniu tego roku. Sierpniowy upał dawał się wszystkim we znaki. Ale energia ludzi, kreatywność ekipy i otwartość oraz profesjonalizm ambasadorki pozwoliły na stworzenie osobistej historii, która pokazuje niezwykłość produktu jakim są sauny Asenso.

Asenso Kasia Sokołowska
Asenso x Kasia Sokołowska
Sauny Asenso Kasia Sokołowska
Kasia x Asenso
Asenso x KAsia
Sauny Kasia Sokołowska
 

Czy ten post był pomocny?

2,9 / 5. Liczba ocen: 16

Bądź pierwszym który oceni!

Zostaw komentarz