Otwarcie Biblioteki ASENSO!

Nadszedł dzień, kiedy możemy w pełni zaprezentować Wam owoc naszych prac. Jest to coś, co wyróżnia ASENSO na tle innych marek saunowych i producentów saun. W jednym miejscu zebraliśmy komplet materiałów, pozwalających na perfekcyjne zaprojektowanie domowej sauny.

STREFA PROJEKTANTA >


Biblioteka jest pełna dokumentacji zaczynając od rzutów, po inspirujące wizualizacje całych salonów kąpielowych, a kończąc na modelach 3D. Aby móc w pełni korzystać z zasobów bibliotecznych należy się zarejestrować. Rejestracja jest prosta i intuicyjna, a w razie pytań można się z nami łatwo skontaktować.


KONTAKT >

Zależy nam na budowaniu relacji, dlatego, chcielibyśmy wiedzieć, kto do naszej Biblioteki zagląda. Liczymy, że dacie nam znać, jeżeli warto ją jeszcze o coś uzupełnić. Po bliższym poznaniu siebie nawzajem, widzimy dużo szans na szerszą współpracę w zakresie projektowania.

Komu dedykujemy Bibliotekę ASENSO? Wszystkim osobom, które poważnie myślą o saunowaniu w domowym zaciszu oraz tym, którzy takie prywatne strefy wypoczynku projektują.

A co jeszcze czeka na Was na stronie ASENSO?

STREFA PROJEKTANTA -> Wzbogacona o propozycje modułów saunowych z wymiarami i ustawieniami, projekt sauny dla osób niepełnosprawnych oraz ulotki opisujące każdą kolekcję ASENSO.

HISTORIA -> Umieściliśmy tam informację, jak powstawała nowa marka oraz odpowiedzieliśmy na pytanie: Dlaczego warto wybrać sauny ASENSO?

BLOG -> Skarbnica wiedzy i artykułów pisanych przez współpracowników i twórców ASENSO.

Zapraszamy Was gorąco do korzystania ze wszystkich udostępnionych materiałów!
Zespół ASENSO

Czy ten post był pomocny?

5 / 5. Liczba ocen: 1

Bądź pierwszym który oceni!

Zostaw komentarz