Sauny glamour

Kolekcja glamour diamond

Sauna Glamour to królowa elegancji w trzech szlachetnych odsłonach: olśniewającego blasku diamentu, złotej klasyki i marmuru w roli głównej. Uwodzi swoim czarem i ornamentami, zabierając Cię w podróż do gwiazd, pełną magicznych refleksów. Wybierając kreację Glamour sprawisz, że Twoja domowa strefa relaksu wybije się niczym gwiazda na salonach. Nieszablonowe połączenia materiałów i struktur to odważna propozycja dla wyszukanych i luksusowych wnętrz. Sauna Gold mieni się odcieniami złota, na tle pięknie żłobionej sklejki o strukturze drewna w naturalnych lub bielonych tonacjach. Sauna Marble szczyci się kosmicznymi formami wykonanymi z marmuru, dając nam wrażenie zamknięcia księżyca w naszej osobistej saunie. Diamond to najbardziej ceniony kamień szlachetny wśród saun ASENSO. Piękno kreacji Diamond wydobywa się poprzez oszlifowanie i podświetlenie szklanych ornamentów. Diamond to najlepszy przyjaciel kobiety.

Sauny Glamour Diamond
Sauna glamour Diamond
Jasne sauny glamour

Sauny glamour gold

W kreację Glamour Diamond i Gold wpisują się szykowne, nietuzinkowe piece, które swoim oryginalnym designem wprowadzają do sauny elegancję i czarujący urok. W saunie Glamour Marble prestiżu i wytworności nadaje marmurowa obudowa pieca. Możesz, także wszystkie sauny z kreacji Glamour wyposażyć w promienniki na podczerwień i nadać im dodatkową funkcjonalność sauny Infrared. Promienniki wykonane ze szkła kwarcowego emitują podczerwień o zakresie fali IR-A, IR-B, IR-C. Specjalna szklana tarcza filtracyjna szerzej rozprzestrzenia promieniowanie podczerwone i chroni emiter przed wilgocią.

Sauny Glamour Gold
Domowa sauna Glamour Gold
Sauny do domu Glamour Gold

Sauny glamour marble

Dzięki multifunkcyjnemu sterownikowi ASENSO nie tylko uzyskasz władzę nad temperaturą w saunie, ale także nadasz wyjątkową atmosferę nieszablonowym oświetleniem w kształcie kosmicznych kół, diamentowych strumieni światła lub złotych refleksów za oparciem ławek. Duże przeszklenia w saunie Diamond ozdobione są piaskowanymi elementami, przypominającymi strukturę diamentu, w saunie Gold królują mieniące się złotem listwy ozdobne, które nadają szlachetności i blasku. Księżycowe oświetlenie w saunie Marble podkreśli wyjątkowość i doda odrobinę ekstrawagancji Twojej domowej strefie SPA.

Sauna domowa glamour marble
Sauna domowa glamour marble z elementami marmuru
Elegancka sauna domowa glamour marble