Sauny organic

Kolekcja organic camomile

W dzisiejszym świecie, w którym ludzie pędzą bez opamiętania, a na dodatek są najczęściej otoczeni duszącym smogiem, zaczynają poszukiwać miejsca, w którym będą mogli od tego wszystkiego odpocząć. Odpowiedzią na to są sauny ASENSO, gdzie możesz być bliżej natury, która sprawia, że czas spowalnia, a człowiek się wycisza. Kreacja saun Camomile to spacer po alpejskich łąkach, skąd pochodzi siano, które po sprasowaniu staje się ozdobną sklejką saunową. Wpuściliśmy do sauny letni zapach ciepłego drewna, trawy, ziół i polnych kwiatów. W kreacji Leaves na elementach ozdobnych uwieczniono ususzone liście, które tworzą niezwykłą atmosferę obcowania z przyrodą. Z kolei Yerba to zielona sauna, w której wykorzystano sklejkę w unikolorze gładką lub ze strukturą drewna.

Tłem w saunach Camomile, Leaves i Yerba jest sklejka gładka lub o głęboko rzeźbionej strukturze, dającej nam wrażenie przytulania się do drzewa. Za piecem zastosowano warstwę kamienną, wykonaną z cienkich łupków.

Sauna do domu organic camomile
Sauna domowa Organic Camomile

Sauny organic leaves

Żywiołem rozgrzewającym sauny Organic są piece z ażurową osłoną przez którą widać kamienie. Przenoszą nas do  świata natury, będącego oazą spokoju i relaksu. Starannie zaprojektowane wnętrza saun Organic w towarzystwie rumianku, liści i zieleni wprowadzają nas  w sielski, anielski klimat. Kształty ozdób na ścianie, nie są dziełem przypadku, odnoszą się do wzorów spotykanych w otaczającym nas świecie natury. Oświetlenie w kształcie koła przypominającego słońce, dające życie na Ziemi, dopełnia dobrodziejstwa gorących kąpieli, które wzmacniają odporność oraz dodają sił witalnych i energii. Nawet takie detale, jak podświetlony higrometr i termometr idealnie wpisują się w design saun Organic i swoim nieregularnym kształtem przypominają kamienie.

Sauny domowe Organic Leaves
Sauna Domowa Organic Leaves

Sauny organic yerba

Dzięki multifunkcyjnemu sterownikowi ASENSO nie tylko uzyskasz władzę nad temperaturą w saunie, ale także nadasz wyjątkową atmosferę nieszablonowym, subtelnym oświetleniem. Możesz, także wszystkie sauny z kreacji Organic wyposażyć w promienniki na podczerwień i nadać im dodatkową funkcjonalność sauny Infrared. Promienniki wykonane ze szkła kwarcowego emitują podczerwień o zakresie fali IR-A, IR-B, IR-C. Specjalna szklana tarcza filtracyjna szerzej rozprzestrzenia promieniowanie podczerwone i chroni emiter przed wilgocią.

Sauny Organic Yerba
Sauny domowe Organic Yerba