Sauny organic

Kolekcja organic camomile

W dzisiejszym świecie, w którym ludzie pędzą bez opamiętania, a na dodatek są najczęściej otoczeni duszącym smogiem, zaczynają poszukiwać miejsca, w którym będą mogli od tego wszystkiego odpocząć. Odpowiedzią na to są sauny ASENSO, gdzie możesz być bliżej natury, która sprawia, że czas spowalnia, a człowiek się wycisza. Kreacja Camomile to spacer po alpejskich łąkach, skąd pochodzi siano, które po sprasowaniu staje się ozdobną sklejką saunową. Wpuściliśmy do sauny letni zapach ciepłego drewna, trawy, ziół i polnych kwiatów. W kreacji Leaves na elementach ozdobnych uwieczniono ususzone liście, które tworzą niezwykłą atmosferę obcowania z przyrodą. Z kolei Yerba to zielona sauna, w której wykorzystano sklejkę w unikolorze gładką lub ze strukturą drewna.

Tłem w saunach Camomile, Leaves i Yerba jest sklejka gładka lub o głęboko rzeźbionej strukturze, dającej nam wrażenie przytulania się do drzewa. Za piecem zastosowano warstwę kamienną, wykonaną z cienkich łupków.

sauna domowa organic camomile
Sauna domowa Organic Camomile

Sauny organic leaves

Żywiołem rozgrzewającym sauny Organic są piece z ażurową osłoną przez którą widać kamienie. Przenoszą nas do  świata natury, będącego oazą spokoju i relaksu. Starannie zaprojektowane wnętrza saun Organic w towarzystwie rumianku, liści i zieleni wprowadzają nas  w sielski, anielski klimat. Kształty ozdób na ścianie, nie są dziełem przypadku, odnoszą się do wzorów spotykanych w otaczającym nas świecie natury. Oświetlenie w kształcie koła przypominającego słońce, dające życie na Ziemi, dopełnia dobrodziejstwa gorących kąpieli, które wzmacniają odporność oraz dodają sił witalnych i energii. Nawet takie detale, jak podświetlony higrometr i termometr idealnie wpisują się w design saun Organic i swoim nieregularnym kształtem przypominają kamienie.

sauna domowa organic leaves
Sauna Domowa Organic Leaves

Sauny organic yerba

Dzięki multifunkcyjnemu sterownikowi ASENSO nie tylko uzyskasz władzę nad temperaturą w saunie, ale także nadasz wyjątkową atmosferę nieszablonowym, subtelnym oświetleniem. Możesz, także wszystkie sauny z kreacji Organic wyposażyć w promienniki na podczerwień i nadać im dodatkową funkcjonalność sauny Infrared. Promienniki wykonane ze szkła kwarcowego emitują podczerwień o zakresie fali IR-A, IR-B, IR-C. Specjalna szklana tarcza filtracyjna szerzej rozprzestrzenia promieniowanie podczerwone i chroni emiter przed wilgocią.

Sauna domowa Organic Yerba
sauna domowa organic yerba