Sauny scandi

Kolekcja scandi ljus

Ljus sauna w stylu Scandi utrzymana w jasnej tonacji – drewno osika biała. Dzięki wykorzystaniu poziomo montowanych paneli 3D, wzmocniono efekt wizualny linii.

Kreacja Scandi to prostota i funkcjonalność zaprojektowana przez designera wnętrz tak, abyś poczuł się ekstremalnie wygodnie i mógł dopasować elementy sauny do Twoich indywidualnych potrzeb. Od dzisiaj będziesz mieć wszystko pod ręką. Sauna, która zmienia się razem z Twoimi oczekiwaniami. Można z łatwością dostosować układ i domówić akcesoria dla osób niepełnosprawnych.

sauna domowa scandi ljus
sauna domowa scandi ljus

Sauny scandi mork

Do kreacji Scandi zaplanowaliśmy piece dwufunkcyjne z możliwością dopasowania dodatkowych akcesoriów do ziół i aromatów. Doskonałe warunki nie tylko sauny fińskiej, ale także Bi-O są w zasięgu Twojej ręki. Możesz swoją saunę wyposażyć w promienniki na podczerwień i nadać jej dodatkową funkcjonalność sauny Infrared. Promienniki wykonane ze szkła kwarcowego emitują podczerwień o zakresie fali IR-A, IR-B, IR-C. Specjalna szklana tarcza filtracyjna szerzej rozprzestrzenia promieniowanie podczerwone i chroni emiter przed wilgocią.

sauna domowa scandi mork
sauna domowa scandi mork

Sauny scandi brun

Brun sauna w stylu Scandi utrzymana w tonacji głębokiego brązu – drewno abachi termo.

Dzięki multifunkcyjnemu sterownikowi ASENSO nie tylko uzyskasz władzę nad temperaturą w saunie, ale także nadasz wyjątkową atmosferę grą świateł. Na suficie znajduje się podświetlony, ozdobny szklany panel, z motywem natury, a pod ławką regulowane oświetlenie LED. Szkło pojawiło się także jako frontowa ściana zlicowana z drzwiami, co dodało lekkości całej zabudowie. Przeszklenie sauny idealnie wkomponuje się w Twoje domowe SPA lub salon kąpielowy, zachowując efekt otwartej przestrzeni.

Sauna domowa scandi brun
Scandi domowa brun sauny