Sauny urban

Kolekcja urban black

Sauny Urban to w naszym rozumieniu coś czystego i minimalistycznego. Połączyliśmy zimny, industrialny, urbanistyczny styl z gorącym żywiołem sauny. Chcemy architektury wnętrz przystosowanej do naszego nowoczesnego świata technologii, mediów i szybkich aut. Trzy klasyczne odsłony: mroczny czarny, surowy szary i czysty biały. Kierując się zasadą „mniej znaczy więcej” możesz zdecydować się na totalnie gładką sklejkę w unikolorze, lub pójść w żłobienia nadające szyku i elegancji. Inspirując się zimną stylistyką możemy także zaproponować wykończenie ścian sauny surowym, nagim kamieniem, który wprowadzi loftowy klimat. Pozwól wtopić się saunie w tło Twojego domu.

sauna domowa urban black
sauna domowa urban black
sauna domowa urban black

Sauny urban white

Dzięki multifunkcyjnemu sterownikowi ASENSO nie tylko uzyskasz władzę nad temperaturą w saunie, ale także nadasz wyjątkową atmosferę grą świateł. Na suficie znajdują się symetrycznie rozmieszczone smugi światła, których prostota dodaje elegancji. Hołdując białej architekturze wprowadziliśmy do sauny duże przeszklone powierzchnie, które idealnie wkomponują się w Twoje domowe SPA lub salon kąpielowy, zachowując efekt otwartej przestrzeni.

Biała sauna domowa urban white​
Sauna biała do domu urban white​
Sauny domowe Urban white​ od Asenso

Sauny urban grey

Do kreacji Urban idealnie komponują się piece z kolekcji S-line, wykończone kamieniami Cubius o regularnych kształtach. Podkreślają miejski design, dostępną kolorystyką: dla Urban Black wybraliśmy wariant matowej czerni zarówno obudowy pieca, jak i kamieni, dla Urban Grey dedykujemy piec antracytowy z naturalnymi kamieniami, a dla Urban White nowość – biała dama wśród pieców saunowych, gdzie powłoka i kamienie, są śnieżnobiałe. Kubistyczna forma podkreśla modernistyczny styl saun Urban. Do linii Mythos można dobrać parowniki i zamienić surową saunę fińską, na przyjazną, aromatyczną, gorącą kąpiel. Możesz, także swoją saunę Urban wyposażyć w promienniki na podczerwień i nadać jej dodatkową funkcjonalność sauny Infrared. Promienniki wykonane ze szkła kwarcowego emitują podczerwień o zakresie fali IR-A, IR-B, IR-C. Specjalna szklana tarcza filtracyjna szerzej rozprzestrzenia promieniowanie podczerwone i chroni emiter przed wilgocią.

Sauna domowa urban grey​
sauna domowa urban grey