Sauny zewnętrzne ASENSO

Więcej niż ogród – nieformalny czas dla Ciebie i Twoich najbliższych

Design sauny zewnętrznej, połączony z prostotą i funkcjonalnością idealnie wkomponuje się do Twojego ogrodu. Nowoczesne połączenie betonu, drewna i szkła sprawiło, że styl skandynawski i industrialny osiągnął klimatyczny i nowoczesny wygląd.

SCANDI SAUNA OUTDOOR

Sauny zewnętrzne — skomponuj z nami Twój niezależny świat doznań

Możesz wybrać wymiar sauny ogrodowej, jaki Ci odpowiada. Mamy do wyboru saunę z przedsionkiem w wariancie Mini i Maxi, oraz saunę bez przedsionka w wariancie Midi. Każda z nich jest wyposażona w piec Iki który jest sercem sauny i zapewni ciepłą i przyjemną kąpiel w saunie.

Sauny ogrodowe

Natura, relaks i Ty

Oświetleniem wnętrza sauny na zewnątrz jest panel szklany znajdujący się w dolnej części pomieszczenia oraz ledy umieszczone pod dolnymi ławkami. Przeszklona ściana w kształcie koła tworzy wrażenie otwartej przestrzeni na Twój ogród, dając dużo naturalnego światła.

Sauny zewnętrzne producent

Stylowy wygląd SPA ogrodowego zgodny z aktualnymi trendami

Sauny ogrodowe to coraz popularniejsze rozwiązanie pojawiające się na posesjach. Stanowią one idealną alternatywę dla strefy SPA w hotelu oraz pozwalają na zaznanie odrobiny luksusu na własnej działce. Współczesne sauny do ogrodu przyjmują bardzo różne formy, dzięki czemu właściciel terenu może wybrać dokładnie taką stylistykę obiektu, jaka trafia w jego gusta.

 

Każda sauna zewnętrzna tworzona przez naszą firmę to połączenie funkcjonalności ze stylowym wyglądem na miarę XXI wieku. Zastosowanie drewna i betonu pozwala na uzyskanie ciekawego designu, który wkomponuje się w niemal każdy ogród. Niezależnie od tego, czy mieszkasz nad morzem czy w górach – sauny na zewnątrz dostępne w naszej ofercie sprawdzą się idealnie w dowolnym otoczeniu.

 

Sauny zewnętrzne ogrodowe produkowane przez Asenso różnią się od klasycznych konstrukcji tego typu. W przypadku sauny zewnętrznej Scandi Outdoor wewnątrz dużej, betonowej tuby umieszczono nowoczesne wyposażenie, które pozwala na komfortowe zażywanie parowych kąpieli. Dostępne modele występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz z łatwością wybrać ten najbardziej pasujący do Twojej posesji.

Sauny na zewnątrz

Dlaczego warto postawić na nasze sauny do ogrodu?

Jako producent saun zewnętrznych dbamy o to, by oferowane konstrukcje były eleganckie, wytrzymałe i funkcjonalne. Są to właściwie całoroczne domki saunowe, odporne na warunki pogodowe, takie jak deszcz, śnieg, czy wiatr. Stanowią one świetną alternatywę dla klasycznych pomieszczeń tego typu stosowanych we wnętrzach budynków. 

 

Sauny ogrodowe pozwalają na zaoszczędzenie miejsca i przemyślane wykorzystanie przestrzeni na świeżym powietrzu. Stanowią one także ciekawy element aranżacji całego terenu, czemu sprzyja duża, przeszklona ściana w kształcie koła (w przypadku Scandi Outdoor) czy prostokąta (w przypadku Urban Outdoor).

 

 

Takie prywatne SPA ogrodowe to strzał w dziesiątkę dla osób, które nie mają miejsca w domu, a chciałyby korzystać z zalet wysokiej temperatury w bliskim otoczeniu. Zainwestowanie w taką konstrukcję pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, które trzeba by było przeznaczyć na korzystanie z ogólnodostępnych saun w hotelach, obiektach SPA czy na basenach. Jest to pewien rodzaj luksusu, dlatego jeśli lubisz dbać o swoje ciało i duszę, warto postawić na własną saunę do ogrodu.