W zielone gramy

Nasza akcja sadzenia drzewek została zakończona – Las ASENSO pnie się w górę!

ZASADŹ SWOJE WŁASNE DRZEWO!

We współpracy z Treedom finansujemy projekt rolno-leśny “Las ASENSO”, w różnych regionach świata. Każda zakupiona sauna ASENSO to sfinansowanie drzewka na Madagaskarze, które będziesz mógł śledzić on-line. To niezwykła podróż w odległy zakątek świata, możliwa do spełnienia bez wychodzenia z domu.

WSPÓŁPRACA

Zasadzone drzewka są geolokalizowane oraz fotografowane przez rolników na Madagaskarze. W ten sposób nasz zespół oraz nasi Klienci mogą śledzić ich historię na stronie asensosa.com lub treedom.net. Dzięki specjalnej platformie o drzewku można dowiedzieć się wszystkiego o jego właściwościach oraz spersonalizować je, nadając mu imię.

Z Treedom każde drzewko ma swoją historię!

Treedom to jedyna platforma na świecie, która pozwala sadzić drzewa na odległość i śledzić je on-line. Wszystkie drzewa sadzone są bezpośrednio przez drobnych rolników, co przynosi korzyści ekologiczne i społeczne dla ich społeczności. Aby zapewnić uczestnictwo, przejrzystość i widoczność, każde posadzone drzewo jest fotografowane, lokalizowane geograficznie i wyświetlane na stronie internetowej. Regularne aktualizacje informują Cię na bieżąco o akcji sadzenia drzew w wybranym regionie.