W zielone gramy

Decydując się na saunę ASENSO, będziesz mieć okazję, aby wziąć udział w zielonej inicjatywie.

ZASADŹ SWOJE WŁASNE DRZEWO!

We współpracy z Treedom finansujemy projekt rolno-leśny “Las ASENSO”, w różnych regionach świata. Każda zakupiona sauna ASENSO to sfinansowanie drzewka na Madagaskarze, które będziesz mógł śledzić on-line. To niezwykła podróż w odległy zakątek świata, możliwa do spełnienia bez wychodzenia z domu.

WSPÓŁPRACA

Twoje drzewo zostanie zasadzone, geolokalizowane i sfotografowane przez rolnika na Madagaskarze. Możesz śledzić jego historię na stronie asensosa.com lub treedom.net, dowiedzieć się wszystkiego o jego właściwościach oraz spersonalizować je, nadając mu imię.

Z Treedom każde drzewko ma swoją historię!

Treedom to jedyna platforma na świecie, która pozwala sadzić drzewa na odległość i śledzić je on-line. Wszystkie drzewa sadzone są bezpośrednio przez drobnych rolników, co przynosi korzyści ekologiczne i społeczne dla ich społeczności. Aby zapewnić uczestnictwo, przejrzystość i widoczność, każde posadzone drzewo jest fotografowane, lokalizowane geograficznie i wyświetlane na stronie internetowej. Regularne aktualizacje informują Cię na bieżąco o akcji sadzenia drzew w wybranym regionie.